Skip to content

Kontakta oss

Christer Everås

Ordförande

Tel: 0727-44 40 53
E-post: christer@trivab.se

Christer har lång erfarenhet av näringslivet. Han har jobbat som säljare på både IFM Electronics och SKAB i Ätran. Han sitter även med i styrelsen i Mjöbäcks Sparbank.

Kristoffer Arvidsson

Revisor

Tel: 0706-15 95 59
E-post: kristoffer@trivab.se

Kristoffer driver idag Svansjö Företagstjänst AB i Öxabäck.

Anna Mann

Sekreterare & Jurist


E-post: anna@trivab.se

Anna Mann är vårt nyaste tillskott till styrelsen. Hon driver idag Sävekulla Juridik. Hon är även ledamot i styrelsen på Mjöbäcks Sparbank.

Andreas Björklund

Ledamot

E-post: andreas@trivab.se

Andreas driver Kinds Elteknik AB i Östra Frölunda.

Helena Hafstrand

Ledamot

E-post: helena@trivab.se

Helena är verksam inom besöksnäringen. Hon driver Sävekulla naturnära boende.

Sofia Lindgårde

Administrativt stöd

E-post: sofia@trivab.se

Sofia Lindgårde sköter om Trivab och Trivselbygdens sociala mediakanaler.